Puls wygrał w Porębie Wielkiej

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   15 czerwca 2019 03:17

Puls Broszkowice wygrał w Porębie Wielkiej z tamtejszym LKS 2:0. Bramki strzelili Kozak i Mazur.
W 17. minucie gospodarze mieli rzut karny. Bramkarz obronił strzał Krawczyka. W 65. minucie Kozak otrzymał prostopadłe podanie od  kolegi z drużyny i wygrał pojedynek jeden na jeden z bramkarzem. W 90. minucie Mazur wypuścił obok obrońcy, minął go i ustalił wynik spotkania.

,,To był wyrównany mecz. Szkoda niewykorzystanego karnego. Dziś mieliśmy problemy ze składem. Udało się jednak załatać dziury” – powiedział Bartłomiej Stachura, grający trener LKS Poręba Wielka.

,,To był jednostronny mecz. Byliśmy zdecydowanie lepsi. Wygralibyśmy wyżej, tylko skuteczność nie zawsze dopisywała” – powiedział Seweryn Krompiec, grający trener Pulsu Broszkowice.

Sobota 8 czerwca LKS Poręba Wielka – Puls Broszkowice 0:2 (0:0)
Bramki: 0:1 Kozak (65.), 0:2 Mazur (90.)

LKS Poręba Wielka: Dźwigoński, Tomczyk, Konrad Ryś, Krawczyk, Pawlak, Brania, Stachura, Kornaś, Herma, Kwaczała (46. Kozak), Krzysztof Ryś (75. Teper). Trener: Bartłomiej Stachura.

Puls Broszkowice: Strzelecki, Wanat, P. Kumor, Ł. Kumor (85. Bagaziński), Radzik, Kubisty, Michalec, Krompiec, Olkusznik (70. Adamczyk), Wykręt, Kozak. Trener: Seweryn Krompiec.