LKS Bobrek – Przemysław Dudzic 2:5

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   24 maja 2019 14:38

LKS Bobrek przegrał na swoim boisku z ze Zgodą Malec 2:5. Wszystkie bramki dla zespołu przyjezdnego zdobył Przemysław Dudzic.
W 20. minucie Łukasik zagrał do Dudzica i oddał dobry strzał z pięciu metrów. Piłka wpadła do bramki zaraz obok słupka. W 28. minucie były zawodnik między innymi Niwy Nowa Wieś i Unii Oświęcim otrzymał futbolówkę od Lekkiego i oddał skuteczny strzał po ziemi z 11 metrów. W 56. minucie K. Drebszok zagrał przed szesnastkę do Dudzica. Minął bramkarza i skierował piłkę do siatki.

W 62. minucie pierwszy celny cios zadali gospodarze. Gola zdobył K. Nowotarskiego. W 67. minucie Janik wymanewrował defensywę rywali, ale był faulowany. Jedenastkę wykorzystał Michał Barciak.

Potem strzelali już tylko goście, a konkretnie Dudzic. W 71. minucie Dudzic był skutecznym egzekutorem rzutu karnego, który był podyktowany za faul na nim. Wynik ustalił strzelec poprzednich goli.

Niedziela LKS Bobrek – Zgoda Malec 2:5 (0:2)
Bramki: 0:1 Dudzic (20.), 0:2 Dudzic (28.), 0:3 Dudzic (56.), 1:3 K. Nowotarski (62.), 2:3 Michał Barciak rzut karny (67.), 2:4 Dudzic (71.), 2:5 Dudzic (85.)

LKS Bobrek: Cichoń, Hendzlik (85. Ławczys), Dunaj, Kania, Hejnowski, Kulig (46. Rundzia), Zawadzki, Waligóra, Nowotarski, Michał Barciak, Janik (85. Grabecki). Trener: Maciej Kania.

Zgoda Malec: Jekiełek, Wójcik (15. Sporysz), Nowak, S. Drebszok, Krawczyk, Katański (70. Wawak), Chwierut, K. Drebszok (90. Kuwik), Łukasik, Lekki, Dudzic. Trener: Andrzej Tomala.