W derbach gminy Przeciszów lepszy LKS Piotrowice

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   24 maja 2019 20:20

LKS Piotrowice wygrał u siebie z Przeciszovią Przeciszów 2:1. Podopieczni Jarosława Chowańca złapali kontakt z rywalami w walce o utrzymanie.

W 32. minucie Sergiel z rzutu wolnego dorzucił piłkę do Ł. Michałka, a ten strzałem głową otworzył wynik spotkania.

Wyrównał Krawczyk, który najlepiej zachował się w zamieszaniu podbramkowym.  W 62. minucie po rzucie różnym zawodnik Przeciszovii tak niefortunnie interweniował, że strzelił gola samobójczego.

,, Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony naszą grą. Gdyby wyglądała ona tak samo w poprzednich meczach, to na pewno byśmy się spokojnie utrzymali. Kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń” – powiedział Piotr Frączek, grający prezes LKS Piotrowice.

,,W pierwszej połowie graliśmy nieźle. W drugiej graliśmy słabo z przodu. W zasadzie nie zagroziliśmy rywalowi. Dodam tylko, że obecnie mamy duże problemy. Nasza kadra opiera się na 12 zawodnikach” – powiedział Krzysztof Barcik, trener Przeciszovii Przeciszów.

Sobota 11 maja LKS Piotrowice – Przeciszovia Przeciszów 2:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Ł. Michałek 32., 1:1 Krawczyk, 2:1 gol samobójczy (60.)

Składy:

LKS Piotrowice: Jakub Chowaniec, Rogalski, Markowicz, Klimczyk, Piotr Frączek, Paweł Frączek, Miłosz Frączek (, Żmuda, Jurecki, Krawczyk, Stawiarski. Trener: Jarosław Chowaniec.

Przeciszovia Przeciszów: P. Michałek, Mycyk, Pawela, Dziuga, Kułas, Ł. Michałek K (50.50. .Kul Michałek, Węgrzyn, Krzemień, Sergiel, Szpiegla. Trener: Krzysztof Barcik.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa