Orzeł wygrał z LKS Piotrowice

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   17 maja 2019 21:54

Orzeł Witkowice wygrał z LKS Piotrowice 3:1.W 3. minucie Jasiński przyjął piłkę  na siódmym metrze po podaniu od Szypuły z prawej strony. W 30. minucie Piotr Frączek wykonywał rzut rożny. Gola zdobył Krawczyk.

W 53. minucie po trójkowej akcji z Wandorem i  Jasińskim Walus strzelił po długim rogu z narożnika piątki.  W 75. minucie Bąbą dośrodkował z  rożnego. Ustawiony przy dalszym słupku Jasiński uderzył głową pod poprzeczkę.

,,Mecz był słabym widowiskiem. Było dużo gry było szarpanej. Sytuacji mieliśmy więcej niż przeciwnik i wygraliśmy zasłużenie” – powiedział Szymon Śliwa, grający trener Orła Witkowice.

,,Mieliśmy swoje sytuacje. Uważam, że to był jednak typowy mecz na remis” – powiedział Piotr Frączek, grający prezes LKS Piotrowice.

Orzeł Witkowice – LKS Piotrowice 3:1 (1:1)
Bramki: 1:0 Jasiński (3.), 1:1 Krawczyk (30.), 2:1 Walus (53.), 3:1 Jasiński (75.)

Orzeł Witkowice: Nowowiejski, Jedliński, Wandor (58. Kawczak), Gołębiowski (90+ Kamil Bąk), Wrona, Hankus, Konefał, Walus (79. Kacper Bąk), Szypuła, Bąba, Jasiński. Trener: Szymon Śliwa.

LKS Piotrowice: Jakub Chowaniec, Stawiarski, Piotr Frączek, Paweł Frączek, Miłosz Frączek, Stolarski, Merta, Żmuda, Klimczyk, Krawczyk, Figura. Trener: Jarosław Chowaniec.