Pierwsze bramki i trzy punkty Brzeziny w rundzie wiosennej

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   17 kwietnia 2019 23:24

Brzezina wygrała w Stanisławiu Dolnym z Sosnowianką 3:1. Dla klubu z Osieka oznacza to pierwsze bramki i pierwszy komplet punktów w rundzie wiosennej.
W 7. minucie gospodarze wznawiali grę. Futbolówkę przejął Balonek, grający trener Brzeziny. Szkoleniowiec zagrał do Anteckiego, który przekierował podanie do Szewczyka. Ten płaskim strzałem z 16 metrów zdobył pierwszego gola dla Brzeziny w rundzie wiosennej.

W 20. minucie ze skrzydła dogrywał Jaromin. Po rykoszecie futbolówkę dotknął Balonek, po czym ta wpadła do siatki. Od 70. minucie przyjezdni rywalizowali z najsłabszą do teraz grającą drużyną V ligi w dziesięciu.  Czerwony kartonik ujrzał Narwojsz.

W 75. minucie w zagraniu szkoleniowca klubu z Osieka nie było już mowy o sytuacyjności i przypadkowości. Balonek uderzył z 20. metrów wprost pod poprzeczkę. W 88. minucie honorową bramkę dla Sosnowianki zdobył Szydłowski.

Sosnowianka Stanisław Dolny: Pachel, Konopka, Kozieł, Wojtaszek, Pałac, Gawron, Kozik, Hachlowski, Wilkołek, Szydłowski, Pacut (31. Węgiel).

Brzezina Osiek: Kulczyk, Wójcik, Nalepa, Pindel, Bernaś, Narwojsz (70.czerwona), Szewczyk, Jaromin (70. Zygmunt), Gros, Balonek (83. Tomala), Antecki (90+1 Filip).