Pierwsze bramki i trzy punkty Brzeziny w rundzie wiosennej

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   17 kwietnia 2019 23:24

Brzezina wygrała w Stanisławiu Dolnym z Sosnowianką 3:1. Dla klubu z Osieka oznacza to pierwsze bramki i pierwszy komplet punktów w rundzie wiosennej.
W 7. minucie gospodarze wznawiali grę. Futbolówkę przejął Balonek, grający trener Brzeziny. Szkoleniowiec zagrał do Anteckiego, który przekierował podanie do Szewczyka. Ten płaskim strzałem z 16 metrów zdobył pierwszego gola dla Brzeziny w rundzie wiosennej.

W 20. minucie ze skrzydła dogrywał Jaromin. Po rykoszecie futbolówkę dotknął Balonek, po czym ta wpadła do siatki. Od 70. minucie przyjezdni rywalizowali z najsłabszą do teraz grającą drużyną V ligi w dziesięciu.  Czerwony kartonik ujrzał Narwojsz.

W 75. minucie w zagraniu szkoleniowca klubu z Osieka nie było już mowy o sytuacyjności i przypadkowości. Balonek uderzył z 20. metrów wprost pod poprzeczkę. W 88. minucie honorową bramkę dla Sosnowianki zdobył Szydłowski.

Składy:
Sosnowianka Stanisław Dolny: Pachel, Konopka, Kozieł, Wojtaszek, Pałac, Gawron, Kozik, Hachlowski, Wilkołek, Szydłowski, Pacut (31. Węgiel).

Brzezina Osiek: Kulczyk, Wójcik, Nalepa, Pindel, Bernaś, Narwojsz (70.czerwona), Szewczyk, Jaromin (70. Zygmunt), Gros, Balonek (83. Tomala), Antecki (90+1 Filip).

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .