Z inauguracji Pucharu Polski przywieźli czwarte miejsce – FOTO

Redakcja eFO  |   Fakty mocno sportowe  |   14 kwietnia 2019 08:55

Zawodnicy UKS Sokół Zator w inauguracji Pucharu Polski w klasyfikacji drużynowej wyścigu, zajęli czwarte miejsce. Było 45 sklasyfikowanych klubów.

Indywidualnie w swoich kategoriach najlepiej zaprezentował się Michał Topór zajmując drugie miejsce w U23 za Stanisławem Nowakiem, który został zwycięzcą w tej kategorii. Gabriela Wojtyła nie może zaliczyć tego wyścigi do udanych.

„Uszkodzony rower na przedstartowym treningu i start zbudowanym rowerem zastępczym, spowodował niestety trzy postoje w strefie technicznej i spadek z pierwszego na 3 miejsce w U23 i 4 w elicie Pań” – relacjonuje Sebastian Żabiński z UKS Sokół w Zatorze.

Inez Durlak zajęła siódme miejsce ze stratą czterech sekund do miejsca czwartego. W kategorii młodzików Dawid Śliwiński był 14 wśród blisko 60 startujących. Kamil Łaziński zajął 22 miejsce w juniorach młodszych i zdobył swoje pierwsze punkty do Olimpiady Młodzieży. W kategorii juniorów, do której w tym roku przeszli nasi zawodnicy Michał Śliwiński i Maciej Dąbrowski zajęli oni odpowiednio 13 i 19 miejsce.