Przywieźli z Krakowa dziewięć medali

Redakcja eFO  |   Fakty mocno sportowe  |   15 kwietnia 2019 09:24

Dziewięć medali i aż sześć złotych przywieźli podopieczni Mariusza Pawlusa z Mistrzostw Polski w Kumite. Zawody odbyły się w Krakowie.

 

„Jestem bardzo zadowolony z wyniku medalowego w najważniejszej imprezie, rywalizowaliśmy z różnymi organizacjami karate, między innymi kyokushin i shinkyokushin” – mówi Mariusz Pawlus, prezes i trener Oświęcimskiego Klubu Karate.

Wynik medalowy potwierdza świetną formę oświęcimskich zawodników. Nie było łatwo to osiągnąć, ponieważ niejednokrotnie o zwycięstwie decydowała dodatkowa runda. Przeważały przygotowanie motoryczne wypracowane na specjalistycznych weekendowych treningach, w których każdy z zawodników OKK uczestniczy.

Pierwsze miejsca zajęli:

Dominika Chylińska, juniorka starsza – 50kg
Katarzyna Kotapka, juniorka starsza – 60kg
Adam Dzięgiel, junior starszy – 75kg
Elżbieta Ferenc, juniorka młodsza – 40kg
Oliwia Greczner, juniorka starsza – 45kg
Roksana Greczner, młodziczka – 35kg

Pierwsze miejsca zajęły:

Lena Liszka, młodziczka – 30kg
Anna Ferenc, juniorka starsza – 50kg

Trzecie miejsca zajęła:

Natalia Matusz, juniorka – 50kg

Szymon i Mateusz Dębski odpadli w eliminacjach

„Dziewięć medali w Mistrzostwach Polski potwierdza dobry kierunek szkolenia i duży progres. Duże brawa dla moich zawodników wiem ile pracy włożyli w przygotowania i godzin spędzili na sali” – dodaje Pawlus.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .