Soła bez zwycięstwa w rundzie wiosennej

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   24 marca 2019 20:56

Soła przegrała na swoim obiekcie z Motorem Lublin 0:1. Oznacza to, że z jednym punktem w rundzie wiosennej, a z 13 w ogóle zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.
W 10. minucie dobra interwencja Dudy uchroniła klub z Oświęcimia przed utratą gola po uderzeniu Nowaka.  W 35. minucie Waleńcik wykorzystał wrzutkę z rzutu rożnego Brzyskiego i strzałem głową pokonał bramkarza. W pierwszej połowie gospodarze starali się zagrozić bramce Motoru, ale icjh akcje nie kończyły się strzałami.

W drugiej odsłonie zawodnicy Soły byli bliżej sukcesu. Olszewski poradził sobie z próbą Terbalyana. W 72. minucie sędzia odgwizdał rzut karny za faul Gałeckiego na Szeli. Szymczak nie znalazł sposobu na golkipera.

Sobota 23 marca Soła Oświęcim – Motor Lublin 0:1 (0:1)
Bramka: 0:1 Waleńcik 35.

Soła Oświęcim: Szelong, Kasolik, Szela (82. Rogala), Duda, Pieprzyca, Jaworek, Szymczak (84. Stankiewicz), Terbalyan (78. Nowakowski), Wyjadłowski (46. Ceglarz), Kuczak

Motor Lublin: Olszewski, Pajnowski, Bonin (79. Michota),Cichocki, Nowak (67. Majewski), Waleńcik,Brzyski (90. Wołos), Poźniak (73. Kamiński),  Gałecki, Ranko, Paluch (83. Rak)