Komplet wyników meczów III, IV i V Ligi

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   24 marca 2019 19:00

Dziś Unia przegrała z Orłem Ryczów.  U nas również rezultaty III I IV Ligi i V Ligi, która wystartowała wczoraj.
III liga grupa 4

Avia Świdnik – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2:2
Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Rzeszów 0:5
Podlasie Biała Podlaska – Sokół Sieniawa 0:0
Soła Oświęcim – Motor Lublin 0:1
Spartakus Daleszyce – Stal Kraśnik 0:0
Wisła Puławy – Hutnik Kraków 2:0
Wisła Sandomierz – Czarni Połaniec 2:1
Wiślanie Jaśkowice – Chełmianka Chełm 0:0
Wólczanka Wólka Pełkińska – Podhale Nowy Targ 0:1

Miejsce Nazwa Punkty Bramki
1 Stal Rzeszów 43 48:14
2 Podhale Nowy Targ 43 37:16
3 Motor Lublin 39 33:18
4 Wisła Puławy 38 24:16
5 Hutnik Kraków 38 36:25
6 Stal Kraśnik 30 31:23
7 KSZO 1929 Ostrowiec Św. 28 31:25
8 Orlęta Radzyń Podlaski 27 28:32
9 Wisła Sandomierz 25 22:32
10 Avia Świdnik 24 22:24
11 Sokół Sieniawa 23 30:31
12 Chełmianka Chełm 23 25:28
13 Wólczanka Wółka Pełkińska 22 26:22
14 Wiślanie Jaśkowice 22 24:40
15 Podlasie Biała Podlaska 20 21:37
16 Czarni Połaniec 16 23:38
17 Spartakus Daleszyce 14 13:32
18 Sołą Oświęcim 13 17:38

IV  liga grupa zachodnia

Dalin Myślenice – Jutrzenka Giebułtów 2:0
Górnik Wieliczka – MKS Trzebinia Siersza 0:4
Kaszowianka Kaszów – KS Olkusz 2:2
LKS Jawiszowice – Orzeł Piaski Wielkie 3:1
Pcimianka Pcim – Wiślanka Grabie 2:2
Słomniczanka Słomnice – Clepardia Kraków 2:1
Unia Oświęcim – Orzeł Ryczów 0:1
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie – Beskid Andrychów

Miejsce Nazwa Punkty Bramki
1 Dalin Myślenice 38 45:19
2 Jutrzenka Giebułtów 35 27:13
3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 32 27:24
4 LKS Jawiszowice 29 33:27
5 Słomniczanka Słomniki 29 31:24
6 Orzeł Ryczów 27 21:22
7 Pcimianka Pcim 25 25:16
8 Clepardia Kraków 24 29:27
9 Unia Oświęcim 21 25:28
10 MKS Trzebinia 20 25:20
11 Górnik Wieliczka 20 18:28
12 KS Olkusz 19 20:27
13 Wiślanka Grabie 18 22:24
14 Beskid Andrychów 18 15:31
15 Kaszowianka Kaszów 13 16:29
16 Orzeł Piaski Wielkie 10 12:32

V Liga
Brzezina Osiek – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0:0
Garbarz Zembrzyce – Zatorzanka Zator 3:1
KS Chełmek – LKS Rajsko 1:1
Nadwiślanin Gromiec – Halniak Maków Podhalański 2:0
Niwa Nowa Wieś – Arka Babice 5:0
Victoria 1918 Jaworzno – LKS Żarki 2:0
Sosnowianka Stanisław Dolny – Tempo Białka 1:6

Miejsce Nazwa Punkty Bramki
1 LKS Rajsko 41 44:13
2 Niwa Nowa Wieś 35 50:12
3 Tempo Białka 35 36:6
4 Nadwiślanin Gromiec 34 36:16
5 KS Chełmek 32 39:16
6 Victoria 1918 Jaworzno 29 39:16
7 Brzezina Osiek 25 23:12
8 Zatorzanka Zator 24 32:28
9 Halniak Maków Podhalański 19 23:29
10 LKS Żarki 17 21:29
11 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 15 20:33
12 Arka Babice 14 27:46
13 Garbarz Zembrzyce 13 19:43
14 Sosnowianka Stamisław Dolny 4 9:75
15 Relaks Wysoka wycofany z rozgrywek
fv

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .