LKS Piotrowice zremisował ze Zgodą

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   25 października 2018 19:32

LKS Piotrowice na swoim boisku zremisował ze Zgodą Malec.

W 21. minucie Lekki zagrał do Żmudy, a ten w sytuacji sam na sam zdobył gola na wślizgu. W 51. minucie sędzia zarządził rzut karny za faul na Krawczyka. Gola z jedenastu metrów zdobył Piotr Frączek. W 59. minucie drugi raz w tym meczu na prowadzenie wyszli goście. Tym razem asystent i strzelec gola dla Zgody zamienili się rolami. Żmuda z lewego skrzydła zagrał wzdłuż bramki. Futbolówkę do siatki skierował Lekki. Spotkanie zakończyło się remisem, bo w 77 minucie S. Rogalski obsłużył dobrym podaniem Krawczyka, który nie zmarnował bardzo dobrej okazji strzeleckiej.

,,Kolejny raz jestem niezadowolony. Co prawda był to jeden z naszych lepszych meczów. Naraziliśmy się jednak na dobre ataki rywali, więc musi nam wystarczyć jeden punkt’’ – powiedział Piotr Frączek, grający prezes LKS Piotrowice.

,,Mieliśmy kilka sytuacji, ale nie były to tzw. setki. Ogólnie jednak zagraliśmy słabo” – powiedział Andrzej Tomala, trener Zgody Malec.

Sobota 20 października LKS Piotrowice – Zgoda Malec 2:2

Bramki: 0:1 Żmuda 21., 1:1 Piotr Frączek rzut karny 51., 1:2 Lekki 59., 2:2 Krawczyk 77.

LKS Piotrowice: Hałatek, Stawiarski zm. 31. Klimczyk, M. Rogalski, Piotr Frączek, Paweł Frączek, S. Rogalski, Jarosław Chowaniec zm. 71. Figura, Jakub Chowaniec, Merta zm. 77. Lipowiecki, Krawczyk, Antecki.

Zgoda Malec: Gibas, Oczkoś, S. Drebszok zm. 71. Krawczyk, Nowak, Sporysz, Wójcik zm. 77. Wawak, Sokół, Ogórek, Jekiełek, Żmuda, Lekki. Trener: Andrzej Tomala.