LKS Gorzów wygrał z wiceliderem i powiększył nad nim przewagę

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   23 października 2018 23:34

LKS Gorzów wygrał z Teamem Sportem Hejnałem Kęty 2:0. Teraz lider ma dziewięć punktów przewago nad zespołem z drugiego miejsca.

W Gorzowie odbył się bardzo ważny mecz. Grały zespoły, których zawodnicy i działacze myślą o awansie do V Ligi.

W 25. minucie rzut rożny wykonywał S. Dylowicz. Skuteczny strzał głową na dalszy słupek oddał Ząbek. W 55. minucie Kadłubicki zagrywał do Jaromina. Strzał z pięciu metrów tego drugiego obronił Wylężek. Bramkarz sam sobie dał prezent na trzydzieste urodziny. W 67. minucie również dobrze główkował Bodziony. Wykorzystał wrzutkę K. Weseckiego.

,,Do 35. minuty bezwględnie dominowalismy. W drugiej do głosu doszli rywale. Po zdobyciu drugiego gola mecz się uspokoił. Nasz dzisiejszy przeciwnik, to najlepsza drużyna, z którą jak na razie rywalizowaliśmy” – powiedział Tomasz Kozieł,  trener LKS Gorzów.

”W pierwszej połowie zagraliśmy słabiej. Dobrze zaczęliśmy się prezentować od 31 minuty. W drugiej byliśmy zdecydowanie lepsi. Rywale zagrali jednak skutecznie z kontry. Szkoda, bo to była nasza najlepsza połowa w tej rundzie” – powiedział Łukasz Szczepaniak, trener Teamu Sportu Hejnału Kęty.

Sobota 20 października LKS Gorzów – Team Sport Hejnał Kęty 2:0

Bramki: 1:0 Ząbek 35., 2:0 Bodziony 67.

LKS Gorzów: Wylężek, Banaś, Śliwiński zm. 39. Zapała, Krzyśko, T. Opitek zm. 79. M. Oleksy, S. Dylowicz, Ząbek, Besalaishvili, K. Wesecki zm. 79. P. Wesecki, Majcherek, Bodziony. Trener: Tomasz Kozieł.

Team Sport Hejnał Kęty: Radwan, Kadłubicki, Tarashuk, J. Januszyk, A. Januszyk, Waluś zm. 55. Karpiński, Oczkowski, Zemła, Nguyen, Ochman zm. 71. Sitarz, Jaromin. Trener: Łukasz Szczepaniak.