Kaleta Dudzic grali tylko jedną połowę, ale to wystarczyło, by Unia wygrała z Iskrą

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   7 listopada 2017 08:38

Unia Oświęcim wygrała z Iskrą Klecza Dolna 3:0.

Kibice Unii na bramki swoich faworytów czekali do drugiej połowy, a dokładnie do 70. minuty. Wtedy to z prawego sektora boiska zagrał Ryszka. Kaleta wyprzedził rywali i skierował futbolówkę do siatki. W 81. minucie strzelec gola na 1:0 drugi raz wpisał się na listę strzelców. Tym razem rozegrał akcję z Rzeszutką. Wynik spotkania ustalił Dudzic.

– Nie grało się nam łatwo. Trzeba jednak zauważyć, że przez zdecydowaną większość spotkania gra toczyła się na połowie rywala – powiedział Jacek Dobrowolski, trener Unii Oświęcim.

Sobota 4 listopada Unia Oświęcim – Iskra Klecza Dolna 3:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Kaleta (70.), 2:0 Kaleta (81.), 3:0 Dudzic (90.)

Skład Unii Oświęcim: Stępień, Pluta (75. Kabara), Rzeszutko, Pietraszko, Balon, Iwański (89. Jończyk), Ryś (86. Pacyga), Ryszka, Skrzypiec (46. Kaleta),Lichota (46.Dudzic), Praciak. TrenerL Jacek Dobrowolski.