LKS Jawiszowice gromi rywala nie po raz pierwszy w tym sezonie

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   7 listopada 2017

LKS Jawiszowice wygrał 8:0 w meczu wyjazdowym z Zagórzanką Zagórze.

W niedzielę w Zagórzu o punkty rywalizował outsider V ligi z liderem, który w dotychczasowych meczach nie stracił ani jednego punktu. Przebieg gry od początku spotkania potwierdzał to, kto w tym spotkaniu był faworytem.

Na pierwszą bramkę kibice przyjezdnych czekali do 12. minuty. Strzelanie rozpoczął Bartula, który trafił z wolnego w „samo okienko”. W 30. minucie Korczyk przypomniał o tym, że potrafi bardzo dobrze wykonywać przewrotkę. Przy golu asystował mu Grabczyński. W 32. minucie piłkę z rogu wrzucał Bartula. Bramkarz odbił piłkę. Nie zdołał jej jednak wybić obrońca Zagórzanki. Z „prezentu” skorzystał Hankus, który trafił na 0:3. W pierwszej połowie padła jeszcze jedna bramka. W 39. minucie Tworek precyzyjnie strzelił głową po podaniu Bartuli. Później Pyrlik „ostemplował” słupek.

W drugiej połowie jedyną niewiadomą było to, ile bramek dołożą na swoje konto przyjezdni. Okazało się, że cztery. W 48. minucie niepewnie przy wrzutce Wykręta interweniował Kaniabiurka. W pobliżu był Kuźnik. Piłkarz LKS Jawiszowice nie miał problemów ze skierowaniem futbolówki w pustej bramce. W 59. minucie było 0:6. Pyrlik dobił strzał Wykręta. Przy kolejnych dwóch bramkach sporą „cegiełkę” dorzucił Bartula. W 65.minucie jego asystę wykorzystał Korczyk, a dwie minuty później tego samego dokonał Kuźnik.

Niedziela 5 listopada Zagórzanka Zagórze – LKS Jawiszowice 0:8 (0:4)
Bramki: 0:1 Bartula (12.), 0:2 Korczyk (30.), 0:3 Hankus (32.), 0:4 Tworek (39.), 0:5 Kuźnik (48.), 0:6 Pyrlik (59.), 0:7 Korczyk (65.), 0:8 Kuźnik (67.)

Składy:
Zagórzanka Zagórze: Kaniaburka, Hodur, Rogowiec, Krawczyk, Bębenek, Kowalczyk, Lickiewicz, Woźniak, Motyczko, Bogacz, Kołodziej.

LKS Jawiszowice: Niesyto,Bednarczyk (70.Kocoń), Grabczyński (85. Rusek), Nalepa, Bartula, Tworek, Herman, Szymonik (46. Wykręt), Hankus (46. Kuźnik), Korczyk, Pyrlik (86. Rychlerwicz). Trener: Jarosław Płonka.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa