SIATKÓWKA. Grunwald wygrał w Brzeszczach

Paweł Obstarczyk  |   Siatkówka  |   11 listopada 2012 17:07

Grunwald wygrał z UKS Brzeszcze 3:2. Zespół z Chełmka był przez dwa dni na pierwszym miejscu w tabeli.

Faworyt wygrał pierwszy set do 19. Jeśli ktoś myślał, że goście nie będą mieć problemów z pokonaniem rywali, to był w błędzie. W drugiej części spotkania przyjezdni popełnili wiele błędów i przegrali różnicą dziewięciu punktów.

Do końca spotkania było ono emocjonujące. Trzeciego seta wygrał Grunwald, a czwarty należał do gospodarzy. Najbardziej trzymał w napięciu tie – break. Siatkarze klubu z Brzeszcz nie wykorzystali szansy na zakończenie meczu przy stanie 14:13. Ostatecznie szalę na swoją korzyść przechylili goście i wygrali piąty set do 17 i cały mecz 3:2.

UKS Brzeszcze – Grunwald Chełmek 2:3 (19:25, 25:16, 19:25, 25:18, 15:17)

Grunwald Chełmek : Skrzypiński, Nowak, Adamaszek, Rejdych, Ghantous, Wabik A., Romański (libero) oraz Rzędzicki, Sarna, Słysz.