Zdecydowane zwycięstwo Strumienia w Bobrku

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   29 sierpnia 2019 18:24

Strumień Polanka Wielka wygrał w Bobrku z tamtejszym LKS 4:1. Było to całkiem zasłużone zwycięstwo gości.

W 15. minucie Herma wykorzystał dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego Brzezińskiego i otworzył wynik spotkania. W 35. minucie zawodnicy Strumienia ,,rozklepali” defensywę gospodarzy, a akcję sfinalizował Brzeziński. W 63. minucie Łukaszczyk wywalczył piłkę na prawym skrzydle. Później wyłożył ją Borowczykowi, który nie miał kłopotów z oddaniem skutecznego strzału z 11 metrów.

W 74. minucie Strumień zadał rywalowi czwarty celny cios. Opala zagrał do Romanka. Po jego próbie futbolówka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki. Honorowego gola dla LKS Bobrek zdobył K. Nowotarski. Dobrze zachował się w zamieszaniu podbramkowym po prostopadłym podaniu kolegi z drużyny.

,,Goście przeważali i zasłużenie wygrali. Szkoda  sytuacji z początku meczu, kiedy gola mógł zdobyć między innymi Boczarski” – powiedział Maciej Kania, grający trener LKS Bobrek.

,,Początek mieliśmy trochę nerwowy. W drugiej już przeważaliśmy. Ogólnie mieliśmy lepsze i gorsze momenty” – powiedział Łukasz Jasek, trener Strumienia Polanka Wielka.

Sobota 24 sierpnia LKS Bobrek – Strumień Polanka Wielka 1:4 (0:2)
Bramki: 0:1 Herma (15.), 0:2 Brzeziński (35.), 0:3 Borowczyk (63.), 0:4 Romanek (74.), 1:4 K. Nowotarski (75.)

LKS Bobrek: Chowaniec, Rundzia, Kulig (52. Grabecki), Kania,  Łukaszka, Zawadzki, Lichota, Hendzlik, D. Nowotarski, Boczarki (80. Niemczyk), K. Nowotarski (70. Hejnowski). Trener: Maciej Kania.

Strumień Polanka Wielka: Kozieł, Zemanek, Herma (Boba), Trawkowski, Knapik, Opala, Gałgan (Oczkowski), Borowczyk, Brzeziński (Kawzak), Grubka (Łukaszczyk), Romanek. Trener: Łukasz Jasek.