Zdecydowane zwycięstwo Niwy

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   16 września 2019 18:58

Niwa Nowa Wieś wygrała z LKS Gorzów 3:0. Bramki strzelili Żmuda (dwie) i Piskorek.

W 15. minucie Żmuda precyzyjnie wykonał rzut wolny. Piłka po jego uderzeniu przeleciała nad murem i wpadła do siatki. W 50. minucie na prawym skrzydle Miłoń wygrał pojedynek z rywalem i wycofał do grającego trenera Niwy, który pokonał bramkarza strzałem z 11 metrów. W 72. minucie Lesiuk chciał uderzać na bramkę z lewej strony boiska. Ze strzału wyszła asysta. Podanie wykorzystał Piskorek.

Sobota 14 września Niwa Nowa Wieś – LKS Gorzów 3:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Żmuda (15.), 2:0 Żmuda (50.), 3:0 Piskorek (72.)

Niwa Nowa Wieś: Gacur, Zięba, Stawowczyk, Mateja, Gardyński (70. Zontek), Holewa, Żmuda, Flis, Lesik, Miłoń. Piskorek. Trener: Kamil Żmuda.

LKS Gorzów: Wylężek, Dulowski, Migdał, Śliwiński, Górski,  Grodzki, Dylowicz, Opitek (79. Niedzielski), Gucik, Ząbek, Bodziony. Trener: Andrzej Sermak.