Zdecydowane zwycięstwo lidera

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   24 września 2019 21:51

Team Sport Hejnał Kęty wygrał 6:0 z Pogórzem Gierałtowice.

W 20. minucie sędzia podyktował rzut karny. Wykorzystał go Oczkowski W 31.minucie po dośrodkowaniu kolegi z zespołu Waluś zdobył gola głową.

W 55. minucie arbiter przyznał gospodarzom kolejnego karnego. Drugi raz skutecznym egzekutorem był Oczkowski. Ten sam piłkarz wykończył ładną akcję swojego zespołu równie ładnym strzałem.

W 67. minucie Ślusarczyk dołożył nogę do futbolówki dogranej wzdłuż bramki przez innego sportowca Teamu Sportu Hejnału. Wynik ustalił Karpiński. Wymanewrował trzech obrońców i pokonał Szyca uderzeniem z 14 metrów.

,, Od początku do końca przeważaliśmy. Mieliśmy jeszcze kilka tzw. setek, więc mogliśmy wygrać wyżej. Teraz czeka nas bardzo ważnym mecz. Spróbujemy odskoczyć rywalom” – powiedział Łukasz Jagoda, trener Teamu Sportu Hejnału Kęty.

,, Początkowo graliśmy bardzo dobrze w defensywie. Opóźnialiśmy ataki rywala. Do 27  minuty nasz plan się udawał. W drugiej połowie trochę opadliśmy sił. Myślę jednak, że zaprezentowaliśmy się dobrze” – powiedział Dawid Szewczuk, grający trener Pogórze Gierałtowice.

Sobota 21 września Team Sport Hejnał Kęty – Pogórze Gierałtowice 6:0 (2:0

Bramki: 1:0 Oczkowski  rzut karny (20.), 2:0 Waluś (31.), 3:0 Oczkowski rzut karny (55.), 4:0 Oczkowski (62.), 5:0 Ślusarczyk (67.), 6:0 Karpiński (62.)

Team Sport Hejnał Kęty: Zieliński, Waluś, J. Januszyk, Derejko, A.Januszyk (70. Puda), Sitarz (46. Samek), Kanior (46. Korzonkiewicz), Oczkowski (70. Karpiński), (60. Ślusarczyk), Cepiga, Flisek. Trener: Łukasz Jagoda.

Podgórze Gierałtowice: Szyc, D. Zieliński, Szewczuk, Nowak, Lichość, Zygmunt, Krzemień,  Kowalski (60. S. Zając), Hałat, K. Zając, Dziuga (75. Makuch) Trener: Dawid Szewczuk.