Zatorzanka pewnie wygrała z LKS Żarki i awansowała na trzecie miejsce

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   2 października 2018 02:37

Zatorzanka Zator wygrała z LKS Żarki 4:0 i tym samym awansowała na trzecie miejsce.

Gospodarze strzelili gola już w pierwszej minucie. Zawodnicy zagrali klepą na lewym skrzydle. W końcu Stefaniak zagrał do Kwiatkowskiego, a ten oddał strzał w samo okienko. Kolejne bramki padały w drugiej odsłonie.

W 59. minucie Stanek z jednego skrzydła przerzucił na drugie. Stefaniak przyjął futbolówkę i pokonał bramkarza. W 71. minucie strzelec poprzedniego gola podał wzdłuż bramki. Formalności dopełnił Michałek. Uczynił to wewnętrzną częścią stopy. Wynik ustalił w  85. minucie Kobus, który z bliska wykończył akcję Michałka.

Niedziela 30 września Zatorzanka Zator – LKS Żarki 4:0

Bramki: 1:0 Kwiatkowski 1., 2:0 Stefaniak 59., 3:0 Michałek 71., 4:0 Kobus 85.

Zatorzanka Zator: Lichański, Stybak, Baluś, Skrobacz, Mika, Leszczyński, Wolanin, Kwiatkowski zm. 72. Piela, Stefaniak zm. 77. Celej, Stanek zm. 79. Kobus, Formas zm. 65. Michałek. Trener: Marcin Folga.

LKS Żarki: Nędza, Glistak, Gucik, Saternus, Bulek, Horawa, Kosowski zm. 46. Żegleń, Patyk zm. 21. Osadziński,  Knapik, Jesionowski, Piegzik zm. 71. Gaudyn.