Zaborzanka straciła kolejne punkty

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   24 września 2015 09:10

Zaborzanka zremisowała z Pulsem 2:2. To kolejna strata punktów zespołu, który walczy o awans do A klasy.

W pierwszej połowie na boisku przeważała drużyna z Zaborza. Puls postawił na obronę. W tej części nie padła żadna bramka.

W 65. minucie zdaniem sędziego w polu karnym faulowany był Krawczyk. Celny strzał z jedenastu metrów oddał Węgrzyn. Pięć minut arbiter zarządził kolejnego karnego. Tym razem nieprzepisowo powstrzymywany był Kubisty, a bramkarza Zaborzanki pokonał Kumor. W 83. minucie Żak podał piłkę do Michalca. Ten wymanewrował przeciwnika i uderzył celnie na dalszy słupek. W 90. minucie kibice obejrzeli kolejną jedenastkę. Gola strzelił Krawczyk.

Sobota 19 września Puls Broszkowice – Zaborzanka Zaborze 2:2 (0:0)
Bramki: 0:1 Węgrzyn rzut karny (65.), 1:1 Kumor rzut karny (70.), 2:1 Michalec (83.), 2:2 Krawczyk rzut karny (90.)

Puls Broszkowice: Kubisty (od 55. Ryszka w bramce, a Kubisty w polu), Wanat, Kumor, Opitek, Radzik, Płatek (55. Ryszka), Żak, Waliczek, Odrobina (5. Włoch), Michalec, S. Krompiec. Trener: Piotr Żak.

Zaborzanka Zaborze: R. Sroka – Jęczała, Kruczała, Gajewski, R. Stańczyk (59. Szabla)- Węgrzyn (65. G. Stańczyk), Kuwik, B. Łach (73. Welber), Semik – Kiełtyka, Krawczyk. Trener: Rafał Przybyła.