Wysokie zwycięstwo LKS Gorzów na koniec rundy

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   15 listopada 2021 14:32

LKS Gorzów wysoko, bo 6:0 wygrał na wyjeździe ze Skawą Wadowice w ostatniej kolejce rundy jesiennej Kezzy Ligi Okręgowej.

W 34. minucie po zagraniu z rzutu rożnego bramkę z pięciu metrów zdobył Dulowski. W 38. minucie Pieczara zagrał między stoperów. Bramkę zdobył Nędza. W 42 minucie było 0:3. Prostopadłe podanie od Nędzy uzyskał Molenda. Po jego próbie futbolówka odbiła się od słupka. Bardzo dobrze dobił Kaczmarczyk.

W 60. minucie Nędza zagrał do Molendy, a ten oddał  precyzyjne uderzenie na dalszy róg. W 75. minucie  Molenda trafił na 0:5. W 88. minucie Grodzki podał Domżałowi, który dobrze strzelił z półobrotu.

„W tym spotkaniu byliśmy bardzo skuteczni. Przeciwnik rozgrywał piłkę, ale nasze akcje były konkretne i kończytliśmy je dobrymi strzałami” – powiedział Maciej Kania, trener LKS Gorzów.

Sobota 13 listopada Skawa Wadowice 0:6 (0:3)
Bramki: 0:1 Dulowski (34.), 0:2 Nędza (38.), 0:3 Kaczmarczyk (42.), 0:4 Molenda (60.), 0:5 Molenda (75.), 0:6 Domżał (88.)

Skład LKS Gorzów: Adamus, Podbrożny (60. Domżał), Kwiatkowski, Pieczara, Bodziony, Nędza, Kaczmarczyk (63. Grodzki) Biskup, Dulowski, Pieczara, Cichoń. Trener: Maciej Kania.