Widła przyczynił się do zwycięstwa LKS Poręba Wielka

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   7 października 2020 23:10

LKS Poręba Wielka wygrał na swoim boisku z LKS Głębowice 2:1. Bramki strzelili Widła i Spisak.

W 18. minucie jeden  z zawodników zespołu przyjezdnego zagrał długą, prostopadłą piłkę. Od połowy zaatakował Spisak. Zawodnik LKS Głębowice wykończył akcję skutecznym strzałem. W 45. minucie z 16 metrów w samo okienko uderzył Widła. W 75. minucie dobrze spod swojej bramki wybił piłkę Dźwigoński. Węglarz uruchomił Widłę, który trafił na 2:1.

,,Przeważaliśmy i staraliśmy się prowadzić grę. Podziękowania należą się wszystkim, którzy zagrali. Zapowiadało się bowiem, że nie skompletujemy składu. Cieszy mnie też odblokowanie Widły” – powiedział Bartłomiej Stachura, grający trener LKS Poręba Wielka.

,,Po strzelonym golu mogliśmy zdobyć jeszcze jednego gola. Szkoda, że M. Brońka nie trafił w zasadzie do pustej bramki. W pierwszej połowie graliśmy dobrze. W drugiej byliśmy słabsi” – powiedział Przemysław Tlałka, trener LKS Głębowice.

Sobota 3 października LKS Poręba Wielka – LKS Głębowice 2:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Spisak (18.), 1:1 Widła (45.), 2:1 Widła (75.)

LKS Poręba Wielka: Kołacz (46. Dźwigoński), Konrad Ryś, Krawczyk, Mus, Mączka, Pawlica, R. Sporysz  (70. Stachura), Wilkosz, Banach (55. Klisiak, 85. Teper), Węglarz, Widła. Trener: Bartłomiej Stachura.

LKS Głębowice: Kuźma (46. Nikliborc), Dzierżawa (80. Maciej Brońka), A. Domasik, Wojtyła, Zając, Skowron, Sala, Kozub (65. Szostak) Michał Brońka (55. W. Brońka), Bieszczad, Spisak. Trener: Przemysław Tlałka.