W trudnym meczu górą KKPN Iskra

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   16 maja 2019 19:56

KKPN Iskra Brzezinka wygrał 2:1 z Górnikiem Wieliczka. W 25. minucie z prawej strony rzut rożny wykonywała Gzela. Jedna z rywalek tak niefortunnie interweniowała, że skierowała futbolówkę do własnej bramki.

W 35. minucie w środkowych rejonach boiska wytworzyło się zamieszanie. Bardzo ładny strzał z około 30 oddała Ciastoń.

Iskra decydujący cios zadała dwie minuty przed zakończeniem spotkania. Dziadek zagrała do Zając, a ta uderzyła z pierwszej piłki pod poprzeczkę.

,,To był ciężki do oglądania mecz. Mało było gry piłką, za to dużo rywalizacji ciałem. Sytuacji było sporo. Naszych było zdecydowanie więcej” – powiedział Jakub Jucha, trener KKPN Iskra Brzezinka.

Sobota 11 maja KKPN Iskra BrzezinkaGórnik Wieliczka 2:1

Bramki: 1:0 gol samobójczy (25.), 1:1 Ciastoń (35.), 2:1 Zając

KKPN Iskra Brzezinka: Pałgan (60. Pawlak), Klęczar, Markiewicz, Kleczkowska, Hamik, Zając, Gacek, Gzela, Barzycka (40. Błasiak), Polańska (65. Dziadek), Chrapkiewicz. W kadrze były również Jarnot, Panek,  Dziwak, Szklarczyk. Trener: Jakub Jucha.

Górnik Wieliczka: Kawula, Janik (41. Ziółek), Fita, Kubik (41. Kowalik), Miękina, Palonek (65. Szynka), J. Płaszewska (78. Trojan), M. Płaszowska, Szostak, Surówka, Ciastoń.