W LKS Piotrowice są bardzo niezadowoleni z remisu

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   26 kwietnia 2018 23:12

LKS Piotrowice zremisował w Bobrku z tamtejszym LKS 1:1.W 25. minucie na prowadzenie wyszli przyjezdni po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Piotra Frączka gola głową zdobył Antecki. W 70. minucie gospodarze wyrównali stan rywalizacji. Samuś mocno uderzył przy rzucie rożnym. Futbolówka odbiła się od któregoś z obrońców klubu z gminy Przeciszów i wpadła do siatki.

„Obie drużyny miały swoje sytuacje i obie wykorzystywały proste środki. My graliśmy bez nominalnego bramkarza, więc chcieliśmy zabezpieczyć tyły. Ogólnie poziom meczu był słaby” – powiedział Rafał Przybyła, zawodnik LKS Bobrek.

„Mieliśmy mnóstwo sytuacji strzeleckich. Sporo słupków, poprzeczek i przegranych pojedynków jeden na jeden. Długo można by je wymieniać. To niesamowite, co wyczyniali nasi napastnicy. Ten wynik odbieramy jako stratę dwóch punktów. Drugi raz takiego meczu chyba nie da się zagrać  – powiedział Piotr Frączek, grający prezes LKS Piotrowice.

Niedziela 22 kwietnia LKS Bobrek – LKS Piotrowice 1:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Antecki (25.), 1:1 Samuś (72.)

LKS Bobrek: Opitek – Krompiec, Przybyła, Michał Barciak, Byrski – K. Nowotarski (70. D. Nowotarski), Marcin Barciak Hendzlik, Samuś – Wąsik (25. Migdał), Jarosz. Trener: Marcin Barciak.

LKS Piotrowice: Hałatek, Kościelnik, S. Rogalski, M. Rogalski, Piotr Frączek, Maciej Frączek, Paweł Frączek, Miłosz Frączek, Żmuda (25. Górecki), Antecki, Krawczyk. Trener: Jarosław Chowaniec.