Unia wygrała z Kaszowianką

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   30 września 2018 02:23

Unia Oświęcim wygrała z Kaszowianką Kaszów 2:1.W 31. minucie na czterdziestym metrze, w środkowych rejonach boiska futbolówkę przyjął Czapla i zagrał prostopadle do wbiegającego lewą stroną Wilczaka. Ten uderzył skutecznie z pierwszej piłki.

Wyrównał Kiełbus. W tej sytuacji  niezbyt dobrze interweniował bramkarz Unii. W 75. minucie gospodarze przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Wilczak podał wzdłuż bramki. Formalności dopełnił Czapla.

,,W pierwszej połowie mecz był w miare wyrównany. W drugiej my mieliśmy więcej sytuacji bramkowych. Wygraliśmy zasłużenie” – powiedział Jacek Dobrowolski, trener Unii Oświęcim.

Sobota 29 września Unia Oświęcim – Kaszowianka Kaszów 2:1

Bramki: 1:0 Wilczak 31., 1:1 Kiełbus, 2:1 Czapla 79.

Skład Unii Oświęcim: Stępień, Praciak, Ryś, Rzeszutko, Pietraszko, Jończyk, Janiczak, Lichota zm. 53. Pacyga, Wilczak zm. 79. Mrowiec, Czapla, Snadny zm. P. Nędza . Trener: Jacek Dobrowolski.