Udany początek fazy play-off – FOTO

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   24 lutego 2022 01:19

W pierwszym meczu 1/4 play – off Re-Plast Unia wygrała z Ciarko  STS Sanok 2:1. Drugi mecz jutro.

Wynik uderzeniem z ostrego kąta otworzył A. Streltsov. W 18 minucie dobrą okazję miał Tamminen, ale uderzył prosto w bramkarza.

W 22 minucie Salama poradził sobie z uderzeniem Da Costy i dobitką Apalkova. W 30 minucie  Rogov sprytnie uderzył. Strzał był jednak minimalnie niecelny.

W 33 minucie gospodarze grali w przewadze. Krążek po strzale Oriechina odbił się od słupka. Po tej akcji przyjezdni przeprowadzili kontrę. Strzał Mocarskiego obronił  Saunders. Z bliska i skutecznie dobił Sawicki. 61 sekund poźniej z prawego bulika skutecznie strzelił Da Costa.

W dalszej części gry obie drużyny miały swoje szanse. Jedni i drudzy mieli sporo szczęścia, ale wynik się nie zmienił.