TS Hejnał przegrał u siebie z MKS Libiąż

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   12 kwietnia 2022 15:41

Team Sport Hejnał przegrał u siebie z MKS Libiąż 1:3.

W 27. minucie z bramki cieszyli się przyjezdni. Po długim podaniu jednego z nich piłka poodbijała się od obrońców. Sprytem wykazał się Burza, który strzałem ze szpica zaskoczył bramkarza. W 50. minucie było 0:2. Kibice obejrzeli płaskie dośrodkowanie. Golkiper Teamu Sportu Hejnału odbił futbolówkę przed siebie. Później piłkarz MKS Libiąż nie zdołał oddać strzału, bo był blokowany. Rzut karny wykorzystał Łuczak.

W 60. minucie w polu karnym faulowany był Dudzic. Gola z jedenastu metrów zdobył sam poszkodowany. W końcówce goście przypieczętowali swój sukces. Po kontrze bramkarz źle wybił piłkę i aby uratować sytuację faulował rywala. Gola uderzenie z wapna zdobył Łuczak.

„W pierwszej połowie graliśmy bardzo słabo. Za mało się ruszaliśmy. W drugiej połowie przy niekorzystnym wyniku musieliśmy przycisnąć rywala. Mieliśmy bardzo dużo sytuacji, ale brakowało nam szczęścia. Między innymi Dudzic trafił w słupek” – powiedział Mariusz Wadoń, trener Teamu Sportu Hejnału Kęty.

Sobota 9 kwietnia Team Sport Hejnał Kęty – MKS Libiąż 1:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Burza (27.), 0:2 Łuczak rzut karny (50.), 1:2 Dudzic rzut karny (60.), 1:3 Łuczak rzut karny (89.)

Składy Team Sport Hejnał Kęty: Drewniany, Karpiński, J. Januszyk, Rozumek, Waluś, Majdak, Derejko (75. Wysogląd), Ochman (35. Merta), Mąsior (46. Taraschchyk), Wawro, Dudzic.