Team Sport Hejnał zremisował z Sokołem

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   27 sierpnia 2020 19:38

Team Sport Hejnał zremisował na swoim boisku z Sokołem Przytkowice 1:1. Gole zdobyli Godawa i Oczkowski.

W 58. minucie gospodarze stanęli przed szansą wyjścia na prowadzenie. Zdaniem sędziego w polu karnym faulowany był Wysogląd. Dudzic nie wykorzystał rzutu karnego. W 65. minucie strzał z jedenastu metrów wykonywał Godawa. Zawodnik Sokoła nie pomylił się.

W 72. minucie po rzucie rożnym Rogali bramkarz wybił piłkę przed siebie. W zamieszaniu najlepiej zachował się Oczkowski, który wyrównał stan rywalizacji.

,,To był dziwny mecz. W pierwszej połowie przeważaliśmy i wydawało się, że gol dla nas jest tylko kwestia czasu. Drugą również dobrze zaczęliśmy. Mieliśmy swoje sytuacje. Po golu na 0:1 to przeciwni atakował. Dobrze radził sobie Zieliński. Ten wynik przyjmujemy z pokorą” – powiedział Kamil Żmuda, trener Teamu Sportu Hejnału Kęty.

Środa 26 sierpnia Team Sport Hejnał Kęty – Sokół Przytkowice 1:1 (0:0)
Bramki: 0:1 Godawa rzut karny (65.), 1:1 Oczkowski (72.). W 58. minucie Dudzic (TS Hejnał)

Skład Teamu Sportu Hejnału: Zieliński, Waluś (70. Karpiński), J. Januszyk, Tarashuk, A. Januszyk, Flisek (65. Rogala), Jurczak, Ogórek (65. Wysoglad), Nowicki (60. Oczkowski), Żmuda (87. Wawro), Dudzic. Kamil Żmuda.