Team Sport Hejnał i Przeciszovia podzieliły się punktami

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   29 października 2015 20:27

Team Sport Hejnał zremisował na swoim obiekcie z Przeciszovią 1:1. Gole strzelali Bartuś i Kliś.

W pierwszej połowie gra była wyrównana. W 5. minucie na prowadzenie mogli wyjść goście. Jeden z obrońców klubu z Kęt w ostatniej chwili uratował drużynę przed utratą gola. W 37. minucie bardzo dobrej okazji strzeleckiej nie wykorzystał Ryłko.

W 39. minucie skuteczną, indywidualną akcję lewą stroną przeprowadził Samek. Zawodnik wymanewrował trzech zawodników ekipy przeciwnej i podał piłkę wzdłuż bramki do Bartusia. Piłkarz dopełnił formalności i strzelił bramkę na 0:1.

W drugiej połowie gospodarze szukali sytuacji, po których mogliby zmienić niekorzystny wynik. Przeciszovia nastawiła się na obronę i kontry. W 82. cierpliwość Team Sportu Hejnału została nagrodzona. Rzut wolny z około 30 metrów wykonywał Sitarz. Dośrodkowanie głową przedłużył Chrapkiewicz, a precyzyjny strzał pod poprzeczkę z 12 metrów oddał Kliś.

Team Sport Hejnał Kęty – Przeciszovia Przeciszów 1:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Bartuś (39.), 1:1 Kliś (82.)

Team Sport Hejnał Kęty: Radwan, Borak (90. Kowala), Korzonkiewicz, J. Januszyk, Tomala, Kowalski (46. Handy), Kliś, Karpiński (70. Sobecki), Sitarz, Chrapkiewicz, Ryłko. Trener: Leszek Młocek.

Przeciszovia Przeciszów: Kościelnik, Mycyk, Hutny, Dzidecki, Błaszak, Samek, Niedziela, Tobik, Matla, Lasek (75. Michałek), Bartuś (85. Tobiczyk). Trener: Krzysztof Barcik.