Sygnał wygrał pierwszą połowę i to wystarczyło

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   24 czerwca 2017 22:26

Sygnał wygrał z LKS Palczowice 4:0. Mecz trwał 45 minut.

Zespół z Palczowic przyjechał do Włosienicy w dziesięciu. W związku z tym, że w jego składzie byli też juniorzy, którzy z powodu gry w porannym meczu swojej ekipy, nie mogli grać całego meczu z seniorami, działacze i trener zrezygnowali z gry w drugiej połowie. Mecz więc skończył się po pierwszej części gry.

A jak padały bramki, dopóki jeszcze grano? Pierwszego gola zdobył Nycz. Z 16 metrów po ziemi między obrońców zagrał mu Szpiegla. Piłkarz Sygnału zaprezentował udany wślizg. Na 2:0 podwyższył asystent przy poprzedniej bramce. Wszedł on między dwóch obrońców i odegrał do Sulkiewicza. Piłkarz zwany przez kolegów „Suja” oddał piłkę Szpiegli, a ten mu ja odegrał. Wychowanek Sygnału pokonał bramkarza.

Później po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym gola zdobył Sulkiewicz. Ten sam piłkarz ustalił wynik spotkania na 4:0. Wykorzystał podanie ze środka do boku od Szpegli i strzałem z boku szesnastki pokonał bramkarza zdobywając w ten sposob swojego trzeciego gola.

Sobota 17 czerwca Sygnał Włosienica – LKS Palczowice 4:0 (4:0) mecz trwał do 45 minuty
Bramki: 1:0 Nycz, 2:0 Sulkiewicz, 3:0 Sulkiewicz, 4:0 Sulkiewicz.

Sygnał Włosienica: Pałamarczuk, Mus (30. Kowalik), Oczkowski (30. S. Sroka), Stachura, Pacyna, Bożek, Szpiegla, Pokrzyk, Zapotoczny (30. Korwin), Nycz, Sulkiewicz. Trener: Damian Pałamarczuk.