Strumień wygrał i nadal czai się za czołową dwójką

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   18 maja 2021 09:54

Strumień wygrał na wyjeździe z LKS Piotrowice 5:0. Klub z Polanki Wielkiej ma trzy punkty straty do lidera i nadal liczy się w walce o awans do Ligi Okręgowej.

W 20. minucie na bramkę uderzył Jaszczyk. Jego strzał obronił bramkarz. Skutecznie dobił Antecki. Kolejne bramki wpadły w drugiej połowie W 58. minucie rzut rożny wykonywali przyjezdni. W zamieszaniu podbramkowym najlepiej zachował się Drabczyk.

W 63. minucie Grubka wycofał piłkę zza szesnastkę do Ryszki, a ten oddał precyzyjny strzał w prawy róg bramki. W 80. minucie Jaszczyk wygrał pojedynek z przeciwnikiem i dograł do Grubki. Ten mocnym strzałem zdobył kolejnego gola dla swojej drużyny. Na listę strzelców wpisał się też Brzeziński, który wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na nim.

„Przeciwnicy  byli lepsi. Moim zdaniem  zdominowali sędziego krzykiem” – powiedział Piotr Frączek, grający członek zarządu LKS Piotrowice.

„W pierwszej połowie mecz był miarę wyrównany. Gol na 0:1 dodał nam pewności. W drugiej połowie poprawiliśmy swoją grę a nasze akcję zaczęły się bardziej zazębiać” – powiedział Łukasz Jasek, trener Strumienia Polanka Wielka.

Sobota 15 maja LKS Piotrowice – Strumień Polanka Wielka 0:5 (0:1)
Bramki: 0:1 Antecki (20.), 0:2 Drabczyk (58.), 0:3 Ryszka (63.), 0:4 Grubka (80.), 0:5 Brzeziński rzut karny (87.)

LKS Piotrowice: Figura, M. Rogalski, Marsowicz, Klimczyk, Walkiewicz, Maciej Frączek, Paweł Frączek, Piotr Frączek, S. Rogalski, Włoch (Antecki), Miętka (Hałatek) Trener: Jarosław Chowaniec.

Strumień Polanka Wielka: Kobylański, Trawkowski, Herma (35. Drabczyk), Zimnal, Łukaszczyk, Antecki, Ryszka, Jaszczyk, Boba (55. Borowczyk), Grubka. Trener: Łukasz Jasek.