Sola wygrywała 2:0, ale skończyło się remisem

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   12 maja 2019 18:38

Soła zremisowało w Daleszycach ze Spartakusem 2:2. Stało się tak, chociaż klub z Oświęcimia prowadził 2:0. To kolejny punkt, który może okazać się zbawiennym w kontekście walki o utrzymanie.
W 21. minucie składną akcję Ferugi, Dudy, Wójcika i Ceglarza skutecznym strzałem zakończył ten ostatni. W 55. minucie Kasolik dobił strzał Wójcika.

W 68. minucie gola na 1:2 zdobył Maciejski. Ten sam zawodnik wykorzystał rzut karny. Mecz zakończył się remisem.

Sobota 11 maja Spartakus Daleszyce 0 Soła Oświęcim 2:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Ceglarz (21.), 0:2 Kasolik (55.), 1:2 Maciejski (68.), 2:2 Maciejski (79.)

Spartakus Daleszyce: Pietras,  Sot, Cedro, Dziedzic, Blicharski, Jeziorski, Brożyna (46. Kokosza), Krzeszowski, Ostrowski (79. Bogacz), Wołowiec, Zawadzki (46.Maciejski).

Soła Oświęcim: Szelong, Kasolik, Chowaniec (76. Nowakowski), Ceglarz (72. Pieprzyca), Duda Witkowski, Szymczak (81. Jaworek)Rutkowski, Szela (69. Rogala), Wójcik (75. Wyjadłowski), Feruga.Trener: Łukasz Surma.