Słomniczanka wygrała w Unią

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   13 marca 2022 17:14

Unia Oświęcim przegrała w pierwszym meczu ligowym na wiosnę 0:2 z Słomniczanką Słomniki.

W 55. minucie obrońcy Unii zbyt krótko wybili piłkę z pola karnego. Przejął ją Kasza, który zagrał w pole karne do Handzlika, a ten znalazł sposób na bramkarza. W 64. minucie Handzlik przeprowadził akcję prawym skrzydłem i dograł piłkę na piąty metr. Gola zdobył nabiegający na nią Ochman.

Sobota 12 marca Słomniczanka Słomniki – Unia Oświęcim 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Handzlik (55.), 2:0 Ochman (64.)

Słomniczanka Słomniki: Widawski, Broda, Matyja, M. Feret (84. Grudnik), Michalec, Ł. Feret (90. Kosakowaski), Kozieł, Strona, Kasza, Ochman (82. Wibson), Handzlik (83. Matysek).

Unia Oświęcim: Sztekler, Antkiewicz, Babiuch, Dziedzic, Kateusz (62. Nowak), Lewandowski, Pacyga,  Ryszka, Ryś (88. Czarnik), Snadny (74. Czapla), Steń (78. Rzeszutko). Grał też Rasała. Trener: Marek Kołodziej.