Słaby mecz LKS Rajsko

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   24 września 2019 16:25

LKS Rajsko przegrał na wyjeździe z Clepardią Kraków 1:3. Tym razem klub z Rajska zagrał słabsze spotkanie.

W pierwszej połowie bramek nie było. Zaraz po wznowieniu gry, wrzutce ze skrzydła i interwencji bramkarza skutecznie dobił Próchno.

W 53. minucie w polu karnym zastawił się Piskorz i oddał dobry strzał z 7 metrów. W 55.  minucie Próchno doszedł do piłki wrzuconej z prawej flanki i pokonał Księżarczyka uderzeniem głową. W ostatniej minucie również głową tym razem po rzucie różnym wynik ustalił Matyja.

,, Dziś nie graliśmy tak, jakbyśmy tego oczekiwali. Byliśmy słabi. Dopasowaliśmy się do poziomu rywala” – powiedział Grzegorz Bąk, trener LKS Rajsko.

Sobota 21 września Clepardia Kraków – LKS Rajsko 3:1 (0:0)

Bramki: 1:0 Próchno (46.), 1:1 Piskorz (53.), 2:1 Próchno (55.), 3:1 Maryja (90.)

Clepardia Kraków: Kusia, Chlebowski, P. Bąk, Matyja,  Kupiec,P  Czekaj (46. Michalski) Próchno, Tracz (80. Szupiec), Więckowski (68. Sajdak).

LKS Rajsko: Księżarczyk, Żyła, Jędrusik, Matlak, Kukiełka (70.  Ogórek), Czarnik, Senkowski (60. Welber), Zimnal (46. Mika), Formas (80. Kędroń), Piskorz, Skiernik (46. Sieczko). Trener: Grzegorz Bąk.