Słaby mecz LKS Jawiszowice

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   29 marca 2017 11:38

LKS Jawiszowice przegrał 0:1 z Cedronem Brody.W pierwszej połowie z boiska „wiało nudą”. Drużyny nie stwarzały sobie dogodnych sytuacji strzeleckich. Często brakowało płynności akcji.

W 45. minucie po dośrodkowaniu jednego z zawodników Cedronu Juszczyk chciał podać głową piłkę Płonce. Piłka wpadła jednak do siatki tuż przy słupku.

W 49. minucie strzelec gola samobójczego zagrał do Korczyka. Ten uderzył na bramkę. Na posterunku był jednak Szuba. Dwie minuty później bramkarz klubu z Brodów obronił strzał Szymonika. W 56. minucie Płonka, grający trener LKS Jawiszowice popełnił błąd przy wybijaniu piłki. Golkiper naprawił to broniąc uderzenie Boczkaji. W 60. minucie Szuba z trudnościami obronił strzał Senkowskiego. Ostatnią dogodną okazje do strzelenia gola miał w 70. minucie Herman. Jego uderzenie głową było minimalnie niecelne.

Niedziela 26 marca LKS Jawiszowice – Cedron Brody 0:1 (0:1)
Bramka: Juszczyk samobójcza (45.)

LKS Jawiszowice: Płonka, Nalepa (żółta), Kabara, Tworek, Juszczyk (82. Rozner), Bartula (46. Żupa), Herman (żółta), Szymonik, Wójcik (żółta), Senkowski (70. Karpiel), Korczyk (żółta). Trener: Jarosław Płonka.

Cedron Brody: Szuba (żółta), Stanisławczyk, Bogacz (żółta), Wyka, Klimas, Łężniak, Osiecki, Kowalówka (75. Maziarka), Kryjak, Boczkaja, Ziaja, Szydłowski (63. czerwona za dwie żółte). Żółtą kartką ukarano też Filipka.