Remis w Grojcu

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   2 czerwca 2017 12:20

Solavia Grojec zremisowała z Zgodą Malec 2:2.

W 11. minucie rzut wolny wykonywał Pietraszewski. Piłka odbiła się od poprzeczki. To uderzenie dobił Śliwka.W 35. minucie Płonka dostrzegł to, że bramkarz wyszedł z bramki i przelobował go. Później goście mogli wyjść na prowadzenie, ale Lekki nie strzelił karnego. Piłka po jego strzale odbiła się od słupka i wpadła do siatki.

W 65. minucie było 1:2. Do futbolówki dogranej z rzutu wolnego przez Płonkę doszedł Lekki i strzelił bramkę głową. W 87. minucie uderzył G. Smolarek. Gibas obronił. Piłka odbiła się jednak od obrońcy i znalazła się w siatce.

– Myślę, że remis jest sprawiedliwym wynikiem. Obie drużyny zaprezentowały słaby poziom, choć sytuacji bramkowych było sporo. Jestem umiarkowanie zadowolony z wyniku – powiedział Mateusz Mazur, grający trener Solavii Grojec.

– Mieliśmy dużo sytuacji bramkowych, ale byliśmy bardzo nieskuteczni – powiedział Andrzej Tomala, trener Zgody Malec.

Niedziela 28 maja Solavia Grojec – Zgoda Malec 2:2 (1:1)
Bramki: 1:0 Śliwka (11.), 1:1 Płonka (35.), 1:2 Lekki (65.), 2:2 G. Smolarek (87.)

Solavia Grojec: Foryś, R. Noworyta, Wołek, Chowaniec, K. Noworyta (65. Walus), Śliwka, Mroczek, Kosiński (55. G. Smolarek), Kozieł (83. Mazur), Krężel, Pietraszewski. Trener: Mateusz Mazur.

Zgoda Malec: Gibas, Chwierut, S. Drebszok, Krawczyk, Dubiel (46. Nowak), K. Drebszok, Żmuda (25. Sokół), Szafrański, Zemła, Lekki (85. Klęczar), Płonka. Trener: Andrzej Tomala.