Remis Solavii z LKS Piotrowice

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   6 września 2019 12:16

Solavia Grojec zremisowała z LKS Piotrowice 1:1. Bramki strzelili R. Noworyta i Paweł Frączek.

Pierwsi bramkę zdobyli goście. Rzut rożny wykonywał Piotr Frączek, a gola głową zdobył jego brat – Paweł. W 28. minucie Solavia wyrównała. Ten gol również padł po wrzutce z narożnika boiska. Piłkę wrzucił Wołek. W zamieszaniu podbramkowym półgórne uderzenie z trzech metrów zaprezentował R. Noworyta.

,,Do 15. minuty rywal był trochę lepszy. Potem mecz się wyrównał. W drugiej połowie były takie momenty, że my przeważaliśmy, a były też takie, że groźniejszy był rywal. Ogólnie mecz był wyrównany” – powiedział Daniel Płonka, grający trener Solavi Grojec.

,,Do 15. minuty byliśmy aktywni i energiczni. Później inicjatywę przejęła Solavia. W drugiej odsłonie gra była szarpana. Sytuacje miały obie ekipy” – powiedział Mirosław Zemła, grający trener LKS Piotrowice.

Niedziela 1 września Solavia Grojec – LKS Piotrowice 1:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Paweł Frączek, 1:1 R. Noworyta.

Solavia Grojec: Wielgus, Żebrak (Ślęzak), Chowaniec, R. Noworyta, Smolarek, Mroczek, Płaczek, Kozioł (Śliwka, Walus)), S. Smolarek, Wołek, Sołtysik (Płonka). Trener: Daniel Płonka.

LKS Piotrowice: Kudłacik, Klimczyk, M. Rogalski, Marsowicz, Piotr Frączek, Paweł Frączek, S. Rogalski (46. Merta), Zemła, Maciej Frączek (65. Masłowski), Grzywa (60. Żmuda), Ochman. Trener: Mirosław Zemła.