Remis Górnika z Przeciszovią

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   8 czerwca 2019 07:44

Górnik Brzeszcze zremisował na swoim stadionie z Przeciszovią Przeciszów 1:1. Bramki strzelili Widuch i Kułas.

W 7. minucie zdaniem sędziego Widuch był faulowany 30 metrów od bramki. Ze stałego fragmentu gry dośrodkował Michalik, a poszkodowany pokonał bramkarza strzałem głową.

W 35. minucie goście rozegrali ładną akcję z klepki. Na jej końcu Kułas otrzymał prostopadłe podanie od kolegi z drużyny i znalazł sposób na golkipera.

,,To był dość ciężki mecz walki” – powiedział Wojciech Włodarczyk, trener Górnika Brzeszcze.

,,Dla kibiców to był ładny, skladny i szybki mecz. Jestem natomiast rozczarowany pracą sędziów. Nie uznał dwóch ewidentnych rzutów karnych dla nas. W sprawiedliwości dodam, że ich rywalowi jedenastka jedną się należała. Prawdopodobnie po zakończeniu sezonu zrezygnuje z prowadzenia Przeciszovii” – powiedział Krzysztof Barcik, trener Przeciszovii Przeciszów, którego WGiD PPN Oświęcim ukarał zakazem prowadzenia drużyny z ławki i karą finansową.

Sobota 1 czerwca Górnik Brzeszcze – Przeciszovia Przeciszów 1:1 (1:1)

Bramki: 1:0 Widuch (7.), 1:1 Kułas (35.)

Górnik Brzeszcze: Błazenek, Żmudka, Kwaczała, Salepa, Baraniak, Gancarz (65. Drabczyk), Sojka, Michalik, Piwowar, Kiepura, Widuch (75. Widuch). Trener: Wojciech Włodarczyk.

Przeciszovia Przeciszów: D. Michałek, Pawela, Szafraniec, Dziuga (70. Ł. Michałek), Kułas, K. Michałek, Węgrzyn, Matla, Sergiel (75. Lasek), Krzemień. Trener: Krzysztof Barcik m