Przeciszovia zrobiła kolejny krok do przodu

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   3 września 2020 01:09

Przeciszovia Przeciszów wygrała na swoim boisku z Sołą Łęki 3:0. To kolejny sukces podopiecznych Łukasza Płonki.

W 38. minucie z prawego skrzydła wzdłuż bramki dograł Bartuś. Formalności dokonał Kidoń. W 60. minucie zdaniem sędziego bramkarz Soły faulował w polu karnym Michałka. Gola zdobył Pawela. W 75. minucie Makuch  Laskiem szybko rozegrali rzut rożny. Na listę strzelców wpisał się K. Michałek.

,,To nasz kolejny solidny mecz. Gramy piłką, tak jak chcemy. Strzeliliśmy trzy gole. Zagraliśmy na zero z tyłu. Na dużo Sole nie pozwoliliśmy” – powiedział Łukasz Płonka, trener Przeciszovii Przeciszów.

Sobota 29 sierpnia Przeciszovia Przeciszów – Soła Łęki 3:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Kidoń (38.), 2:0 Pawela rzut karny (60.), 3:0 K. Michałek (75.)

Przeciszovia Przeciszów: D. Michałek, Skrobacz, Serwatka, Szafraniec (75. Mycyk), Pawela, Żabiński, Makuch (85. M. Michałek), Węgrzyn (60.Lasek), Matla (20. K. Michałek), Bartuś, Kidoń (80. M. Michałek) Trener: Łukasz Płonka.

Soła Łęki: Jurzak, Amrozi (75. Kukiełka), Handzik, Karnas, Kramarczyk, Matejko, Pawlusiak (66. Jawor),  Swarzyński (80. Adamczyk), Ślósarczyk, Wawrzyczek, Żmuda. Trener: Bogdan Swarzyński.