Porażka Zatorzanki z Kalwarianką

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   12 maja 2021 11:06

Zatorzanka Zator przegrała na swoim obiekcie z Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowska 0:3.

W 16. minucie Buraczek zaprezentował akcję indywidualną. Na jej zakończenie oddał skuteczny strzał na bliższy róg. W 55. minucie Sroka zdobył gola w sytuacji sam na sam z bramkarzem. W 80. minucie Tymoszczuk wrzucił futbolówkę ze skrzydła. Strzałem głową pokonał bramkarza Skrzypiec.

,,Zagraliśmy słaby mecz. Przeciwnik był lepszy, a my nie mieliśmy okazji bramkowych. Dla nas bardzo kluczowe są problemy ze składem. Nie mamy kim grać. Posiłkujemy się młodzieżą. Sytuacja jest poważna” – powiedział Marcin Folga, trener Zatorzanki Zator.

Sobota 8 maja Zatorzanka Zator – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Buraczek (16.), 0:2 Sroka (55.), 0:3 Skrzypiec (80.)

Zatorzanka Zator: Kołodziejczyk, Mika, Stanek (46. Hajduk), K. Celej, Kukiełka, Wolanin, Szymonik, Kwiatkowski, Florczak, A. Celej (85. P. Wolanin), Kowalczyk (65, Kozub). Trener: Marcin Folga.

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska: Koziel, Hobrzyk, Sadowski, Haxijaj, Skrzypiec, Buraczek, Piwowarczyk, Paździorko, Oleksy, Sroka (60. Kryjak), Kosowski (Tymoszczuk).