Porażka Brzeziny w Wadowicach

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   6 września 2022 14:35

Brzezina Osiek przegrała na wyjeździe z Skawą Wadowice 0:3.

W 30. minucie po uderzeniu niecelnym Kuzi jeden z zawodników Skawy został uderzony piłką, która zmyliła bramkarza i wpadła do siatki. W 65. minucie po rzucie rożnym na piątym metrze nogę dołożył Bernat i trafił na 2:0. W doliczonym czasie gry Drobniak wykończył kontrę skutecznym strzałem lewą nogą.

„Prowadziliśmy grę. Mieliśmy swoje sytuacje. Rywal stosował proste sposoby. U nas szwankowała komunikacja, źle się ustawialiśmy w obronie i byliśmy nieskuteczni” – powiedział Łukasz Szczepaniak, trener Brzeziny Osiek.

Sobota 3 września Skawa Wadowice – Brzezina Osiek 3:0
Bramki: 1:0 Kuzia (30.), 2:0 Bernat (65.), 3:0 Drobniak (90+1)

Skład Brzeziny Osiek: Bies, Bernaś, Majcherek, Kabara, Merta (46. Baranowski), Zaremba, Romanek, Ryszawy (60. Kozioł), Drabik, Senkowski, Mrowiec (80. Filip). Trener: Łukasz Szczepaniak.