Pogórze wygrało z Pulsem

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   1 września 2017 12:53

Pogórze wygrało 4:2 z Pulsem Broszkowice 4:2.

Po 21. minutach Pogórze prowadziło 3:0. Bramki dla gości strzelali Buchała, Ligus (rzut karny) i Hałat.

Później  Chylaszek przyjął piłkę od obrońców zespołu gospodarzy i oddał strzał na bramkę. Nie najlepiej w tej sytuacji zachował się Kuwik, więc było 1:3. Puls zdołał strzelić gola kontaktowego. Michalec otrzymał podanie za obrońców od kolegi z zespołu, ale nie uderzył na bramkę, gdyż był faulowany. Rzut karny wykorzystał sam poszkodowany. Ostatecznie trzy punkty pojechały do Gierałtowic. W 87. minucie gola zdobył Buchała.

Niedziela 27 sierpnia Puls Broszkowice – Pogórze Gierałtowice 2:4 (1:3)
Bramki: 0:1 Buchała  0:2 Ligus rzut karny (30.), 0:3 Hałat, 1:3 Chylaszek (65.), 2:3 Michalec rzut karny, 2:4 Buchała (87.)

Puls Broszkowice: Ryszka, W. Radzik, Kumor (60. Księżarczyk), Wanat, Szymakowski (Gołąb), Odrobina (32. Kozak), Waliczek, Michalec, Chylaszek (Wojtyła), Kubisty, P. Radzik (Kała). Trener: Piotr Żak.

Pogórze Gierałtowice: Kuwik, Gąsiorek, Ligus, Krzemień, Kudłacik (87. Łubik), Koim, Pietraszewski, Makuch (73. Kamski) , Hałat, Buchała (89. Nowak), Brońka (85. Folga). Trener: Karol Folga.