Pogórze podzieliło się punktami z Pulsem

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   19 kwietnia 2018 17:33

Pogórze Gierałtowice zremisowało z Pulsem Broszkowice 1:1.Pierwsi gola zdobyli przyjezdni. W 32. minucie zdaniem sędziego w polu karnym faulowany był Wanat. Gola z 11 metrów zdobył Kumor. W 77. minucie Pogórze wykonywało rzut wolny. Z lewego skrzydła futbolówkę  dorzucił Ligus, a bramkę uderzeniem nogą zdobył Mazur.

„Pierwszą połowę przespaliśmy. W ogóle nie graliśmy w piłkę. Na drugą odsłonę wyszła inna drużyna. Mieliśmy absolutną dominację. Przeciwnik nie był w stanie wyjść za połowę” – powiedział Mateusz Mazur, grający trener Pogórza Gierałtowice.

„W pierwszej połowie radziliśmy sobie dobrze. Mieliśmy dwie setki (dwa razy Radzik). W kolejnej fazie przeciwnik miał sporą przewagę” – powiedział Dawid  Michalec, grający trener Pulsu Broszkowice.

Niedziela 15 kwietnia Pogórze Gierałtowice – Puls Broszkowice 1:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Kumor rzut karny (32.), 1:1 Mazur (77.)

Pogórze Gierałtowice: Kuwik, Krzemień, Ligus, Gąsiorek, Gałązka (46. Kudłacik), Spisak (46. Mazur), Makuch, Pietraszewski, Hałat, Brońka (62. Koim), Buchała. Trener:  Mateusz Mazur.

Puls Broszkowice: Ryszka, Żak, Kumor, W. Radzik (80. Kała), Chylaszek, Michalec, Waliczek, Kubisty, Wanat (65. Kozak), Olkusznik, P. Radzik. Trener: Dawid Michalec.