Pierwsza strata punktów przez LKS Jawiszowice w tym sezonie

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   24 września 2015 01:05

LKS Jawiszowice zremisował z LKS Gorzów 0:0. Nie ma już w A klasie zespołu z kompletem zwycięstw.

Drużyna z gminy Brzeszcze pojechała do Gorzowa jako lider A klasy. Podopieczni Jarosława Płonki mieli przed tym spotkaniem pięć zwycięstw. Gospodarze postanowili jednak pokrzyżować plany gości.

W 22. minucie po podaniu Bartuli, głową uderzał Kajor. Piłka zatrzymała się na słupku. Trzy minuty później Tlałka nie dał się pokonać Burzy. Do 75 minuty mecz był wyrównany. Gra toczona była w środkowych rejonach boiska, a żaden z zespołów nie potrafił stworzyć sobie dogodnej okazji strzeleckiej.

W 76. minucie indywidualną akcję przeprowadził Bodziony. Wszedł z piłką w pole karne, ale oddał niecelny strzał. W 83. minucie Dziędziel obronił strzał głową Kawczaka. W 90. minucie Kawczak nie wykorzystał bardzo dobrej okazji strzeleckiej. Napastnik otrzymał futbolówkę od Korczyka i oddał strzał z 10 metrów. Piłka przeszła nad siatką ustawioną za bramką gospodarzy.

Sobota 19 września LKS Gorzów – LKS Jawiszowice 0:0

LKS Gorzów: Dziędziel, Krzyśko, Opitek,Wesecki, Ryszka, Górski, Kaczor (60. Waliczek), Dylowicz (81. Pik, żółta), Cieciera (90. Kowalczyk), Bodziony, Burza (40. czerwona w konsekwencji dwóch żółtych). Trener: Paweł Sidorowicz.

LKS Jawiszowice: Tlałka, Kajor, Kowalski (żółta, 87. Wojas), Nalepa, Bidziński (żółta), Szostek (46. Ochman), Tworek, Adamczyk, Juszczyk (żółta), Korczyk, Bartula (65. Kawczak). Trener: Jarosław Płonka.