Pewne zwycięstwo KKPN Iskra

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   7 października 2019 19:41

KKPN Iskra Brzezinka wygrał u siebie z Potokiem Sitno 3:0. Gole strzeliły Zając, Kleczkowska i Chrapkiewicz.

Drużyna z Brzezinki bardzo szybko otworzyła wynik. W 20. minucie bramkarka Potoku obroniła strzał z 20 metrów Gzeli. Dobitka z bliska Zając była skuteczna. Cztery minuty później Gzela wykonywała rzut rożny. Kleczkowska oddała dobre uderzenie w lewy róg. W 75. minucie z prawego skrzydła na piąty metr futbolówkę dograła Dziadek. Tam Chrapkiewicz przyjęła ją i skutecznym strzałem ustaliła wynik spotkania.

,,Nasze piłkarki przeważały cały czas. Utrzymywały się przy piłce i zagrażały przeciwniczkom. One nie potrafiły nam się odgryźć w żaden sposób” – powiedział Jakub Jucha, trener KKPN Iskra Brzezinka.

Sobota 5 października KKPN Iskra Brzezinka – Potok Sitno 3:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Zając (1.), 2:0 Kleczkowska (6.), 3:0 Chrapkiewicz (75.)

KKPN Iskra Brzezinka: Dziędziel, Dziwak, Kleczkowska, Markiewicz, Klęczar (80.Kręcioch), Zając (85. Jarnot), Gzela (80. Górkiewicz), Gacek, Godowska, Chrapkiewicz, Majka(70. Dziadek). Trener: Jakub Jucha.

Potok Sitno: Koryszko, Czajka (28. Gaudnik), Litwińczuk, Bąk, Kałużniak, Zacharzyńska, Adamczyk, Lachawiec, Jankowska, Marcola, Micek.