Passa Unii trwa

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   7 września 2021 10:59

Pokonując Tempo Białka 3:1 Unia odniosła szóste zwycięstwo z rzędu w tym sezonie. Trzy bramki zdobył M. Szewczyk.

Gospodarze otworzyli wynik w doliczonym czasie gry. Na listę strzelców wpisał się M. Szewczyk. Ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie zespołu gospodarzy w 55. minucie. W 75. minucie Madziała wlał w serce swojego zespołu iskierkę nadziei na dobry wynik. Zgasił ją jednak w 85. minucie M. Szewczyk.

Sobota 4 września Unia Oświęcim – Tempo Białka 3:1 (1:0)
Bramki: 1:0 M. Szewczyk (+45), 2:0 M. Szewczyk (55.), 2:1 Madziała (75.), 3:1 M. Szewczyk (85.)

Unia Oświęcim: Adamski, Gubała, K. Szewczyk (80. Czapla), Antkiewicz, Babiuch, Dziedzic, M. Szewczyk (86. Steń), Ryszka, Nowak (70. Snadny), Czarnik, Lewandowski (65. Rzeszutko). Trener: Marek Kołodziej.

Tempo Białka: Wałach, Groń,  Gruca, Marek, Motor, Palarczyk, Hutyria, Piekarczyk (67. Basiura), Puzik, Rupa (67. Madziała), Wacławek.