Niwa przegrywała 0:2, ale ostatecznie zremisowała

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   27 marca 2018 11:22

Niwa Nowa Wieś zremisowała Garbarzem Zembrzyce 2:2.W pierwszej połowie dwa gole strzelili przyjezdni. Jeden z zawodników Niwy stracił piłkę w środku pola. Rywal zagrał w pole karne. Tam przejął ją Puda i uderzył precyzyjnie na dalszy słupek. W 40. minucie gospodarze w podobny sposób stracili kolejnego gola. Gola strzałem z woleja z 11 metrów zdobył Puda.

Drużyna z Nowej Wsi wyrównała w drugiej części spotkania. W 63. minucie Nycz bardzo dobrze wykonał rzut wolny. Nycz uderzył z 25 metrów. Futbolówka przeleciała nad murem i wpadła do siatki. W 75. minucie Niwa miała rzut rożny. Piłkarze Garbarza wybili piłkę przed szesnastkę. Deska zza pola karnego zagrał przed bramkę. K. Żmuda uprzedził bramkarza i trafił na  2:2.

– W pierwszej połowie nie było nas na boisku. Przeszliśmy obok gry. W drugiej nasz rywal osłabł, a my zabraliśmy się za porządną grę – powiedział Kamil Żmuda, grający trener Niwy Nowa Wieś.

Sobota 24 marca Niwa Nowa Wieś – Garbarz Zembrzyce 2:2 (0:2)
Bramki: 0:1 Puda, 0:2 Puda (40.), 1:2 Nycz, 2:2 K. Żmuda (75.)

Składy Niwy Nowa Wieś: Tlałka, Gardyński, K. Zmuda, Stawowczyk, Zięba (70. Zwaryczuk), Nycz, P. Merta (46. D. Merta), Flis (55. Deska), Klimczyński (89. Kajor), A. Żmuda, Piskorek. Trener: Kamil Żmuda.