Niezły mecz w Gierałtowicach

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   29 kwietnia 2019 00:42

W sobotnie popołudnie Pogórze podejmowało LKS Głębowice. Obie drużyny stworzyły niezłe widowisko. Ostatecznie 1:0 wygrali gospodarze. Gola zdobył Hałat.

W pierwszej połowie i jedni i drudzy mieli swoje szanse bramkowe. W 33. minucie po błędzie obrońcy klubu z Głębowic, który źle wybił piłkę, na szesnastym metrze przejął ją Hałat i uderzyl z woleja. W drugiej połowie inicjatywa była raczej po stronie gospodarzy. Goli już jednak nie oglądano.

,,To był dobry i szybki mecz. Obie drużyny napsują jeszcze niejednemu krwi” – powiedział Łukasz Jasek, trener Pogórza Gierałtowice.

,,To był taki mecz na remis. W pierwszej połowie graliśmy dobrze. W drugiej również byliśmy ambitni, ale nasze ataki zatrzymywały się w odległości około 20 metra od bramki. W tej części gry nie mieliśmy ani jednej dogodnej okazji”- powiedział Przemysław Tlałka, grający trener LKS Głębowice.

Sobota 27 kwietnia Pogórze Gierałtowice – LKS Głębowice 1:0 (1:0)
Bramka: 1:0 Hałat 33.

Pogórze Gierałtowice: Szyc, Krzemień, Ligus, Garbacz, Kot, Makuch, Hałat, Koim, Zając, Kowalski (Brońka), Karpiel. Trener: Łukasz Jasek.

LKS Głębowice: Klimczyk, Siwek, Jarosz, A. Domasik, Nowak (46. J. Siwek), Wojtyła (55. Ligus), Tlałka, Ćwiertnia, Sala (81. Gieras), Bieszczad, Jaszczyk (65. Brońka). Trener: Przemysław Tlałka.