MKS Trzebinia grał przez 35 minut w dziesiątkę, lecz wygrał

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   8 września 2020 00:00

KS Chełmek przegrał w Trzebini z tamtejszym MKS 0:1. Gola zdobył Mendrala. Od 55. minuty gospodarze grali w dziesięciu.

W 55. minucie za drugą żółtą kartkę czerwoną otrzymał Piskorz. To jednak MKS Trzebinia wyszła na prowadzenie, którego nie oddała do końca spotkania. W 70. minucie przyjezdni popełnili błąd na prawym skrzydle. Precyzyjny strzał na dalszy róg oddał Mendrala. W ostatnim kwadransie KS Chełmek miał kilka sytuacji strzeleckich, ale ich nie wykorzystał. W najlepszych Wykręt w sytuacji jeden na jeden z bramkarzem trafił prosto w niego, a Majka uderzył minimalnie niecelnie z 16 metrów.

,,Weszliśmy źle mentalnie w mecz. Przespaliśmy tą część gry. Po prostu źle do tego meczu podeszliśmy. W drugiej połowie zrobiliśmy za mało, by odnieść sukces” – powiedział Paweł Sidorowicz, trener KS Chełmek.

Sobota 5 września MKS Trzebinia – KS Chełmek 1:0 (0:0)
Bramka: 1:0 Mendrala (70.)

MKS Trzebinia: Wróbel, Martyniak, Barczyk (80. Pająk) Kurek, Stachowski, Mrożek, Kiczyński, Szczurek (76. Sochacki),Wójcik (74. Ruczyński), Piskorz, Mendela (90+ Marszałek).

KS Chełmek: Przewoźnik, Nędza (55. Łaski), Sidor, Chylaszek (75. Pędrys), Kukiełka, Palarczyk, Kustra, Nagi, Hankus (75. Bloch), Stankiewicz (65. Wykręt), Majka. Trener: Paweł Sidorowicz.