Mieli problemy kadrowe, ale wygrali

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   12 maja 2022 07:55

Zgoda Malec wygrała na wyjeździe z Przeciszovią Przeciszów 3:0.

W 20. minucie rzut rożny wykonywał K. Drebszok, a gola strzałem głową na bliższy róg zdobył Flisek. W 63. minucie Oczkowski podał piłkę K. Drebszokowi. Ten wszedł w szesnastkę, wymanewrował przeciwnika i strzelił precyzyjnie na dalszy róg. W 75. minucie z rzutu wolnego z 18 metrów strzelał K. Drebszok. Futbolówka przeleciała nad murem i wpadła do bramki na bliższy róg.

,,Mecz miał dwie różne połowy. Pierwsza była ospała i słaba. W drugiej odsłonie byliśmy zmotywowani i widać było, że chcieliśmy strzelić bramkę. Dążyliśmy do konfrontacji. Stracona bramka na 0:2 ustawiły mecz” – powiedział Łukasz Płonka, trener Przeciszovii Przeciszów.

,,Mieliśmy dziś okrojony skład. Pojechaliśmy w 11. Wydaje mi się, że z gry byliśmy lepsi. Rywal odstąpił na środek” – powiedział Andrzej Tomala, trener Zgody Malec.

Sobota 7 maja Przeciszovia Przeciszów – Zgoda Malec 0:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Flisek (20.), 0:2 K. Drebszok (63.), 0:3 K. Drebszok (75.)

Przeciszovia Przeciszów: D. Michałek, Węgrzyn, Klimczyk (60. K. Michałek), Skrobacz, Mycyk (70. Semik), Zieliński, Makuch, Matla, Baranowski (60. Kozak), Kidoń, Bartuś (78. Korczyk). Trener: Łukasz Płonka.

Zgoda Malec: Zieliński, S. Drebszok, Flisek, Tomala, Kowalski, Górkiewicz, Sokół, Tarashchyk,  Oczkowski, K. Drebszok, Lekki. Trener: Andrzej Tomala.